DYSKRECJA

Każdy rodzaj masażu powinien sprawiać przede wszystkim przyjemność. Właśnie dlatego nasze studio masażu Kraków zapewnia 100% dyskrecji.

DYSKRECJA 100%

Mogą się czuć tutaj komfortowo. Każdy gabinet jest dostosowany do potrzeb naszych klientów. Urocze wnętrza, które sprawiają, że każdy klient czuje się pewnie i bezpiecznie. Niezależnie od rodzaju masażu, klient czuje się zaopiekowany w 100%.

Oferujemy różne rodzaje masaży. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb. Masaż jest naszą pasją oraz specjalnością.

Kameralne studio masażu Kraków to wybór dla każdego, kto chce zaznać przyjemności. Różnorodne formy masażu relaksacyjnego oraz odprężającego, dostępnego w naszym studiu, gwarantują zadowolenie klienta.

Zapewniamy Państwu miłą oraz profesjonalną obsługę, dyskrecję, a także poufność.

Jesteśmy zgranymi koleżankami które uwielbiają masaż i swoją pracę.

Konieczna jest rezerwacja minimum godzinę wcześniej telefonicznie,sms,WhatsApp.

Od godziny juz 8 rano można dokonać rezerwacji ostatni masaż może se odbyć o godzinie 21 lub w niektórych przypadkach godziny do ustalenia.

Wykonujemy tylko i wyłącznie masaże relaksacyjne.

Każdy ma prawo do chwili odprężenia.

Każdy ma prawo do chwili odprężenia. Takie masaże dobrze wpływają na nasze codzienne życie.

Zapominamy o obowiązkach i problemach. Liczymy się tylko my i dana chwila, która naprawdę potrafi dać niesamowity efekt. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kameralnego studia masażu Kraków.

Podczas masażu dbamy również o muzykę, która wprowadza klienta w doskonały stan psychiczny.

Po każdym masażu ciało jest nie tylko nawilżone. Zależy nam na poprawie stanu zdrowia każdego klienta. Masaże wykazują działania lecznicze. Udając się do nas mają Państwo pewność w zakresie całkowitej dyskrecji. Jesteśmy profesjonalistami, którzy spełniają oczekiwania klientów. Kameralne studio masażu Kraków to miejsce dla każdego, kto marzy o chwili zapomnienia.