NASZE MASAŻE

Masaże sensualne

Wśród naszej oferty znajduje się także masaż sensualny. To przede wszystkim masaż autorski. Wykorzystuje on techniki masaży orientalnych. W tym bali. To połączenie masażu relaksującego z elementami akupresury. Dodatkiem jest aromaterapia.

Wykonywany jest na bazie olejów tłoczonych na zimno. Produkty te nie posiadają żadnej chemii. Masaż sensualny wykonywany jest od stóp po same włosy. Potrafi wyodrębnić naturalne piękno. Relaksuje ciało oraz poszczególne części ciała. Masaż sensualny jest wykonywany na każdej części ciała. Zarówno na plecach, brzuchu czy pośladkach. Każda część naszego ciała zasługuje na odprężenie i relaks.

Zapraszamy do skorzystania z masażu sensualnego zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Masaż sensualny to wyjątkowy rodzaj masażu. Nasi masażyści skupiają się na konkretnej części ciała, wykonując taki masaż niezwykle profesjonalnie. Zapraszamy do kameralnego studia masażu Kraków.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest podstawową formą masażu. Ma na celu poprawę stanu psychopatycznego. Odpręża ciało i umysł. Stanowi ważną część odnowy biologicznej. Masaż relaksacyjny składa się z takich chwytów jak głaskanie, uciski czy ugniatanie. Masaż relaksacyjny jest wykonywany na każdym obszarze ciała. Do wykonania masażu relaksacyjnego wykorzystuje się najczęściej olejki. Mają one właściwości relaksujące.

Należą do nich olejek lawendowy, cedrowy czy różany. Masaż relaksacyjny może być wykonywany codziennie. Jego efekty są niezwykłe. Poprawia samopoczucie i zwiększa wydzielanie endorfin. Poprawia wygląd skóry. Efekty masażu relaksacyjnego są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednak najwięcej korzyści dają regularne masaże. Najlepiej dwa razy w tygodniu. Masaż relaksacyjny ma za zadanie przede wszystkim relaksować. Przeznaczony tak naprawdę dla każdego.

Na życzenie klienta stosujemy do niego m.in ciepłą oliwkę. Masaż relaksacyjny ciepłą oliwką powoduje niezwykłe odprężenie oraz relaks. Polecany z niego skorzystać w naszym kameralnym studiu masażu Kraków.

Body2body

Masaż Body2body to jeden z niezwykłych rodzajów masażu.

Nasze kameralne studio masażu Kraków posiada w ofercie ten niespotykany masaż przeznaczony dla kobiet jak i mężczyzn. Za pomocą specjalnych zapachowych żelów, kremów masażysta wykonuje masaż poszczególnych części ciała. Dany żel jest rozprowadzany na części intymnej klienta. Następnie za pomocą specjalnej techniki, masażysta masuje w wyjątkowy sensualny sposób intymną część ciała. Ma to na celu zapewnienie odprężenia oraz niezwykłego podniecenia. Można go nazywać masażem erotycznym.

Pozwalamy klientowi wybrać sobie czym chce być masowany. Może to być specjalny żel, czekolada czy bita śmietana. To orientalna sztuka erotycznego masażu. Sam masaż jest bardzo podniecający. Wymaga dosyć sporej ilości żelu, który jest wylewany na nagie ciało. Pozwala to klientowi dotykać się, masować. Body2body to masaż erotyczny wykonywany przez naszych specjalistów. Daj się ponieść emocjom i odprężeniu już dziś.

TANTRIC MASSAGE KRAKÓW

Masaż tantryczny, znany również jako tantra, to praktyka o bogatej historii, wywodząca się z hinduizmu i buddyzmu. Ta starożytna forma masażu jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a jej unikalność polega na holistycznym podejściu do ciała, emocji i ducha.

Korzyści masażu tantrycznego

Masaż tantryczny oferuje szereg korzyści, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Poprawia on krążenie krwi, redukuje napięcie mięśniowe i wspiera detoksykację organizmu. Po stronie psychicznej, masaż ten sprzyja zwiększeniu samoświadomości, poprawie samopoczucia emocjonalnego.

Tantra Kraków: Doświadczenie w naszym salonie Massageroom

Nasz salon, zlokalizowany w Krakowie, oferuje profesjonalny masaż tantryczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Tantra to nie tylko masaż, ale cała filozofia relaksu i samopoznania, realizowana przez wykwalifikowane masażystki.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu SPA w Krakowie i skorzystania z naszej oferty. Jest to wyjątkowa okazja do doświadczenia głębokiego relaksu i odnalezienia wewnętrznej harmonii. Zapisz się na masaż tantryczny w Krakowie i pozwól sobie na chwilę odprężenia w sercu tego pięknego miasta.

Masaż tantryczny Kraków: moment dla siebie

Doświadcz niepowtarzalnego masażu tantrycznego w naszym salonie w Krakowie. Zarezerwuj sesję i pozwól sobie na luksusowy moment relaksu i odnowy. Nasz zespół profesjonalistek zapewni Ci niezapomniane doświadczenie, które odmieni Twoje postrzeganie masażu i pomoże odnaleźć wewnętrzną harmonię.