Masaż Nuru to niezwykle relaksująca i przyjemna forma masażu, w której wykorzystuje się specjalny rodzaj olejku – Nuru. Masaż Nuru pochodzi z Japonii i jest wykonywany całym ciałem. Masażystki zapewniają Klientowi niesamowite uczucie relaksu i odprężenia. Ruchy są wykonywane w sposób płynny, delikatny i rytmiczny. Masaż Nuru zapewnia również wiele korzyści zdrowotnych. Pomaga w usuwaniu stresu i napięcia, poprawia krążenie, uelastycznia skórę i pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Jest to także doskonały sposób na nawilżenie skóry, ponieważ takie właśnie działanie ma olejek Nuru. Tradycyjna receptura zawiera: siarczanowany polisacharyd fukoidan – pozyskiwany z liści wodorostów brunatnych, rumianek, azulen, minerały. Olejek ten ma silne właściwości nawilżające.

Dla kogo jest masaż Nuru?

Masaż Nuru jest idealny dla osób, które szukają głębokiego relaksu, ale także kontaktu fizycznego i bliskości drugiego człowieka. To jedna z najbardziej relaksujących i przyjemnych form masażu. Jest to masaż o wyjątkowym charakterze, który zapewnia całkowite odprężenie, a w japońskiej kulturze jest postrzegany jako duchową podróż.

Na masaż Nuru zapraszamy do naszego wyjątkowego i kameralnego salonu masażu – Massage Room. W naszym salonie masaże wykonują wykwalifikowani masażyści, dla których priorytetem są nie tylko Twój komfort, ale także bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapisów przez telefon: +48 690 066 324 lub WhatsApp.